۱ تیر ۱۴۰۳ | June 21

اولین دانشنامه تخصصی نرم افزارهای امنیتی

امنیت نرم افزار

    

افزایش امنیت حساب‌های کاربران در گوگل

توضیحات

گوگل امنیت حساب های کاربری سرویس های مختلف این سایت را با دو مرحله‌ای کردن فرایند شناسایی کاربر و صدور اجازه ورود افزایش داده است. به گزارش فارس به نقل از وی تری، این فرایند دو مرحله ای شناسایی و… گوگل امنیت حساب های کاربری سرویس های مختلف این سایت را با دو مرحله‌ای کردن […]

گوگل امنیت حساب های کاربری سرویس های مختلف این سایت را با دو مرحله‌ای کردن فرایند شناسایی کاربر و صدور اجازه ورود افزایش داده است. به گزارش فارس به نقل از وی تری، این فرایند دو مرحله ای شناسایی و…
گوگل امنیت حساب های کاربری سرویس های مختلف این سایت را با دو مرحله‌ای کردن فرایند شناسایی کاربر و صدور اجازه ورود افزایش داده است.

به گزارش فارس به نقل از وی تری، این فرایند دو مرحله ای شناسایی و کنترل امنیتی فعلاً به سرویس پست الکترونیک جیمیل و سایت یوتیوب افزوده شده و قرار است در آینده برای چند سایت و سرویس دیگر وابسته به گوگل هم مورد استفاده قرار بگیرد.
کاربران برای استفاده از این قابلیت باید به بخش تنظیمات حساب های کاربری خود مراجعه کنند و کلمه رمز خود را همراه یا یک کد دوم وارد کنند.

security acounts google
این اطلاعات سپس برای شماره گوشی که کاربر مشخص می کند ارسال می شود و گوگل یک پیام صوتی یا متنی برای تایید کاربر ارسال می کند. این سرویس بر روی گوشی های آندروید، بلاک بری و آیفون قابل استفاده است.
گوگل که در ماه های اخیر با انتقادات شدید و گسترده ای به علت پایین بودن سطح امنیت خدمات خود مواجه بوده، امیدوار است از این طریق از حجم انتقادات واردشده بکاهد و سرویس های خود را بهبود ببخشد، هر چند کارشناسان معتقدند برای قضاوت در مورد کارآیی این روش باید چند ماهی صبر کرد.

مطالب مرتبط :


مدیر سایت
درود،حمید هستم . علاقه زیادی به کامپیوتر و وب دارم . روزانه زمان زیادی را در وب سپری می کنم . رشته تحصیلی ام نرم افزار بوده ، امیدوارم این سایت برای شما مفید واقع شود.
  • آیا همه آنتی ویروس های مطرح، ایران را تحریم کرده اند؟
  • بهترین آنتی ویروس های رایگان
  • جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس و اسمارت سکیوریتی نود ۳۲- Eset NOD32 Antivirus,Smart Security
  • دانلود آخرین نسخه جدید نرم افزار فشرده سازی WinRar

مشخصات نرم افزار

مشخصات

شرکت سازنده :  
حجم فایل : 
تاریخ انتشار :  

راهنمای نصب

رمز فایل فشرده

www.softsecurity.ir     (باز نشر توسط : softsecurity.ir)